بدترین خبر برای منصوریان

بدترین خبر در بدترین زمان ممکن؛ منصوریان بعد از فوت پورحیدری به این فکر می کرد که با بازگشت مصدومانش و تهییج هواداران، استقلال را جلو ببرد ولی مصدومیت وریا غفوری دقیقا همان چیزی بود که برای خراب شدن همه تفکرات منصوریان لازم بود.

منصوریان

استقلالی ها و شخص منصوریان قبل از اعلام این خبر، تقریبا توافقات شان با همتای خوزستانی را برای معاوضه بازیکن در نیم فصل انجام داده بودند. منصوریان در خط حمله اش نیاز به بازیکن داشت و خوزستانی ها هم مردانی می خواستند برای سر و سامان دادن به اوضاع دفاعی شان. بنابراین قرار شده بود زهیوی راهی تهران شود و استقلال هم یکی از بین فرشید باقری، امین حاج محمدی و میثم مجیدی را به انتخاب پورموسوی راهی اهواز کند. در این میان، گفتگوهای طرفین به قدری دوستانه بود که منصوریان حاضر شود بهنام برزای را هم به تیم همنام قرض بدهد چون خوزستانی ها گفته بودن زهیوی را در ازای یک بازیکن دفاعی به علاوه یک بازیکن هجومی به تیمی دیگر می دهند.

منصوریان

با مصدومیت غفوری، برزای در استقلال ماندنی می شود و منصوریان هم دیگر بازیکن بلااستفاده ای در فاز هجومی ندارد. حالا جذب زهیوی به مشکل خورده مگر اینکه خوزستانی ها راضی شوند به جای یک بازیکن هجومی، یک بازیکن دفاعی دیگر را از استقلال قرض بگیرند.

منبع:

اخبار ورزشی

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس