راهنمای سایز بنر تلگرام

سایز بنر تلگرام

همانطور که می دانید با وجود محدودیت هایی که برای این پیام رسان اجتماعی در نظر گرفته شده است ، همچنان برخی شرکت ها و مشاغل برای معرفی خدمات و محصولات خود از این پیام رسان استفاده میکنند . به همین دلیل مهم است که بدانیم برای تبلیغات در کانال های تلگر.امی خود از چه ابعادی استفاده کنیم . در تلگرام محدودیت عرض (ارتفاع ) نسبت به طول طرح کمتر است ، اما طول کار باید یک تعریف متوسط داشته باشد . برای نمونه شما باید بین ۳۰۰ الی ۴۷۰ پیکسل در نظر بگیرید ، از این موضوع هراس نداشته باشید که اگر طرح شما ۲۰ یا ۳۰ پیکسل بیشتر شود مشکل خاصی برای شما پیش می آید ، تلگرام به صورت اتوماتیک وار عرض کار تنظیم میکند . و شما مشکلی از این بابت ندارید ، اگر ^ سفارش طراحی ^شما در مجموعه پارسی طرح انجام شده باشد ، ما تمام استاندارد را برای یک نمایش خوب و طراحی جذاب رعایت میکنیم . اما در صورتی که بخواهید به صورت شخصی اینکار را انجام دهید شما را راهنمایی میکنیم تا برای طراحی و در نظر گرفتن برخی استاندارد ها مسلط شوید . به توضیح توجه کنید .

۱- وقتی میخواهید بنر تلگرام طراحی کنید ، به هیچ عنوان طرح خود را بیش از حد شلوغ نکنید .

۲ – فاصله ای از لبه ها در نظر بگیرید و محتوای خود با یک فاصله ای از چهار طرف ، چیدمان کنید .

۳ – هر هر ارتفاع یا عرض کار را بیشتر از اندازه زیاد در نظر نگیرید ، چرا که کاربر تمایلی به خواندن متن طولانی ندارد ! . عرض پیشنهادی ۹۰۰ پیکسل .

نتیجه گیری :

مواردی که در ارتباط با اندازه ها گفتیم ، حاصل تجربه چند ساله در بخش طراحی بنر توسط مجموعه پارسی طرح ایرانیان می باشد ، از این تجربه به صورت رایگان استفاده کنید

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس