Themes - Hueman - en to fa translation catalogue (593 entries)

en: "Structured data markup" is a standard way to annotate your content so machines can understand it. Implementing it will help your website rank higher in search engines.
fa: Structured data markup یعنی نوع محتوایی که قابل فهم برای موتورهای جستجو باشد. فعال کردن این گزینه باعث بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو می‌شود.

en: #%d (no title)
fa: #%d (بدون عنوان)

en: % Responses
fa: % دیدگاه‌

en: %s %s has more features, is safer and more stable than ever to help you designing an awesome webdesign.
fa: %s %s دارای امکانات بیشتر، بسیار ایمن‌تر از قبل و پایدارتر شده است و به شما در طراحی یک سایت حرفه‌ای کمک میکند.

en: (in pixels)
fa: (به پیکسل)

en: 1 Column
fa: ۱ ستون

en: 1 Response
fa: ۱ دیدگاه

en: 2 Columns
fa: ۲ ستون

en: 2 Columns - Content Left
fa: ۲ ستون - محتوا سمت چپ

en: 2 Columns - Content Right
fa: ۲ ستون - محتوا سمت راست

en: 20px padding for widgets
fa: 20 پیکسل برای ابزارک‌ها

en: 3 Columns
fa: ۳ ستون

en: 3 Columns - Content Left
fa: ۳ ستون - محتوا سمت چپ

en: 3 Columns - Content Middle
fa: ۳ ستون - محتوا در وسط

en: 3 Columns - Content Right
fa: ۳ ستون - محتوا سمت راست

en: 30px padding for widgets
fa: 30 پیکسل برای ابزارک‌ها

en: 4 Columns
fa: ۴ ستون

en: 404 Error Pages
fa: برگه‌های 404

en: <h2>As per the WordPress themes guidelines (%1$s), all the Hueman theme options have been moved to the %2$s.</h2>
fa: <h2>بنابر توصیه‌های وردپرس (%1$s)، همه تنظیمات قالب هیومن به %2$s انتقال داده شده است.</h2>

en: A selected location is not available with the current settings.
fa: با توجه به تنظیمات کنونی، مکان انتخاب شده در دسترس نیست.

en: A static page
fa: برگه ایستا

en: About Hueman
fa: درباره قالب هیومن

en: Activate Nimble Builder Now
fa: فعالسازی Nimble Builder

en: Add Media
fa: افزودن رسانه

en: Add New
fa: افزودن

en: Add it
fa: افزودن

en: Add widgets to the zone :
fa: افزودن ابزارک‌ها به ناحیه:

en: Advanced options
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Advanced settings for the Hueman theme.
fa: تنظیمات پیشرفته برای قالب هیومن

en: All Rights Reserved.
fa: حق کپی رایت محفوظ است.

en: All contexts
fa: همه صفحات

en: All your previous options have been kept and are available in the customizer options panel.
fa: همه تنظیمات قبلی قالب نگهداری شده و الان در بخش پنل تنظیمات سفارشی‌سازی موجود است.

en: Always visible
fa: همیشه آشکار

en: An error occurred: malformed social links
fa: اشتباهی رخ داد: لینک شبکه اجتماعی معتبر نیست

en: Animate your featured posts with a slideshow
fa: متحرک کردن نوشته‌های ویژه با یک اسلایدشو

en: Animated
fa: متحرک

en: Apply a category filter to your home / blog posts
fa: صافی دسته را به نوشته‌های صفحه اصلی / وبلاگ خود اعمال کنید

en: Apply a semi-transparent filter to the topbar and mobile menu on scroll
fa: اعمال فیلتر نیمه شفاف (semi-transparent) به فهرست نواربالا و موبایل در هنگام اسکرول

en: Apply your custom background colors in priority for the topbar and the mobile menu
fa: رنگ پس زمینه سفارشی خود را، برای نوار بالا و منوی تلفن همراه، در اولویت قرار دهید.

en: Archive
fa: بایگانی

en: Archive - Category
fa: بایگانی - دسته

en: Archive Type Title
fa: عنوان نوع بایگانی

en: Archives
fa: بایگانی‌ها

en: Are you sure you want to remove : <strong>{{ data.title }} ?</strong>
fa: آیا از حذف این مورد اطمینان دارید:<strong>{{ data.title }} ?</strong>

en: Author:
fa: نویسنده:

en: Background Image
fa: تصویر پس‌زمینه

en: Background attachment
fa: پیوست پس‌زمینه

en: Background position
fa: موقعیت پس‌زمینه

en: Background size
fa: اندازه پس‌زمینه

en: Below content
fa: زیر مطالب

en: Blog
fa: بلاگ

en: Blog Heading
fa: سربرگ وبلاگ

en: Blog Page
fa: برگه بلاگ

en: Blog Sub-Heading
fa: زیرسربرگ وبلاگ

en: Body Background
fa: پس‌زمینه بدنه سایت

en: Boxed Layout
fa: طرح جعبه‌ای

en: By default, your featured posts display the first words of their content ( the "excerpt"). Check this box to display the full content.
fa: در حالت پیشفرض نوشته‌های ویژه شما، چند کلمه اول متن (خلاصه متن) را نمایش می‌دهد. با انتخاب این گزینه محتوا به صورت کامل نمایش داده خواهد شد.

en: Cancel
fa: لغو

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Category:
fa: دسته:

en: Center Bottom
fa: پایین وسط

en: Center Center
fa: وسط وسط

en: Center Top
fa: بالا وسط

en: Change Image
fa: تغییر تصویر

en: Change left and right sidebars padding
fa: تغییر پهنای ساید‌بارهای چپ و راست

en: Changelog
fa: تغییرات

en: Check this box to display a selection of posts with a slideshow, on top of your blog.
fa: با فعالسازی این گزینه می‌توانید مجموعه‌ای از مطالب را در یک اسلایدشو در بالای وبلاگ نمایش دهید.

en: Check this option to delay the loading of non visible images. Images below the viewport will be loaded dynamically on scroll. This can really boost speed performances by reducing the weight of long pages that include many images.
fa: فعال کردن این گزینه باعث می شود تا وقتیکه صفحه اسکرول نشده است تصاویر بارگذاری نشوند. این گزینه باعث افزایش عملکرد و بهبود سرعت سایت می گردد.

en: Check this option to open the link in a another tab of the browser.
fa: با انتخاب این گزینه لینک شبکه اجتماعی در یک تب جدید در مرورگر باز خواهد شد.

en: Child Menu
fa: فهرست فرزند (Child Menu)

en: Choose Image
fa: تصویر را انتخاب کنید

en: Choose Sidebar
fa: انتخاب سایدبار

en: Choose one
fa: انتخاب کنید

en: Click inside the above field and pick post categories you want to display. No filter will be applied when empty.
fa: در فیلد بالا دسته‌بندی‌هایی را که می‌خواهید در صفحه اصلی نمایش داده شوند را انتخاب کنید. در صورت خالی بودن فیلتری اعمال نخواهد شد.

en: Close
fa: بستن

en: Collapse
fa: بستن

en: Collapse menu
fa: جمع‌کردن فهرست

en: Color
fa: رنگ

en: Column layout for the main content
fa: طرح‌بندی ستون‌ها

en: Columns layout for
fa: طرح‌بندی ستون‌ها برای

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Comments metas
fa: متاهای دیدگاه‌ها

en: Comments on pages
fa: نمایش دیدگاه‌ها در برگه‌ها

en: Comments on posts
fa: نمایش دیدگاه‌ها در نوشته‌ها

en: Content settings for the Hueman theme.
fa: تنظیمات محتوای قالب

en: Context(s)
fa: زمینه

en: Control how the sidebar content is displayed on smartphone mobile devices (480px).
fa: کنترل چگونگی نمایش نوار کناری در موبایل‌های هوشمند (480px)

en: Create And Manage Widget Areas
fa: ساخت و مدیریت ناحیه ابزارک‌ها

en: Create And Order Widget Areas
fa: ساخت و مرتب‌سازی ناحیه ابزارک‌ها

en: Create and manage widget zones
fa: ساخت و مدیریت ناحیه ابزارک‌ها

en: Create and organize your social links
fa: ساخت و مدیریت لینک شبکه‌های اجتماعی

en: Currently inherited from
fa: این گزینه در حال حاضر تنظیماتش را به ارث گرفته است از سطح

en: Custom Header Logo
fa: لوگوی سربرگ دلخواه

en: Customize now
fa: اکنون سفارشی‌سازی کن

en: Customized and applied sitewide.
fa: تنظیم این گزینه در سطح sitewide اعمال شده است.

en: Customized and applied to
fa: سفارشی‌سازی شده و اعمال شده به

en: Customized. Will be applied sitewide once published.
fa: سفارشی‌سازی شده. در سطح sitewide اعمال خواهد شد، بعد از اینکه منتشر کنید.

en: Customized. Will be applied to
fa: سفارشی‌سازی شده. اعمال خواهد شد به سطح

en: Customizing
fa: در حال سفارشی‌سازی

en: Daily Archive:
fa: بایگانی‌ روزانه:

en: Decide if your sidebars should be sticky on tablets and smartphones devices.
fa: انتخاب کنید که آیا سایدبارهای شما در گوشی‌های موبایل و تبلت‌ چسبنده باشند یا خیر.

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default Page
fa: برگه پیش‌فرض

en: Default sitewide value.
fa: تنظیم پیشفرض در سطح sitewide.

en: Default website value applied sitewide.
fa: تنظیم پیشفرض که در سطح sitewide اعمال شده‌ است.

en: Designed with the
fa: طراحی شده با

en: Desktop devices
fa: کامپیوترهای رومیزی و لپ‌تاپ‌ها

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Discover Hueman Pro
fa: با قالب Hueman Pro بیشتر آشنا شوید

en: Display a Help button in the admin bar
fa: نمایش دکمه راهنما در نوار مدیریت

en: Display a custom heading for your blog.
fa: نمایش یک سربرگ دلخواه در بالای وبلاگ شما

en: Display a full width widget area in your footer
fa: نمایش ناحیه ابزارک عریض در پانوشت وبسایت شما

en: Display a logo in the header
fa: نمایش لوگو در سربرگ

en: Display a responsive video with a YouTube or Vimeo link.
fa: نمایش یک ویدئوی واکنش‌گرا با لینک یوتیوب یا ویمئو

en: Display a search field in the header menu
fa: نمایش فیلد جستجو در فهرست سربرگ

en: Display a search field in the top menu
fa: نمایش فیلد جستجو در فهرست نوار بالا

en: Display a widget in your header
fa: نمایش ابزارک تبلیغات در سربرگ سایت

en: Display an icon next to external links
fa: نمایش یک آیکون در کنار لینک‌های خارجی

en: Display both sidebars
fa: نمایش هر دو سایدبار

en: Display boxes at the top of the sidebars
fa: نمایش جعبه‌ در بالای سایدبارها

en: Display comment count on thumbnails
fa: نمایش شمارنده تعداد دیدگاهها بر روی تصاویر بندانگشتی

en: Display featured image placeholders if no featured image is set
fa: نمایش جای خالی تصاویر بندانگشتی اگر تصویری انتخاب نشده باشد

en: Display featured images in their original dimensions in post lists
fa: نمایش تصاویر شاخص در ابعاد اصلی در لیست مطالب

en: Display informations about the scope of this option.
fa: نمایش اطلاعات درباره سطوح این گزینه

en: Display links to the next and previous article
fa: نمایش لینک‌ مطالب قبلی و بعدی

en: Display post author description, if it exists
fa: نمایش توضیحات نویسنده نوشته اگر وجود داشته باشد.

en: Display posts from a category
fa: نمیش نوشته‌ها از دسته

en: Display randomized related articles below the post
fa: نمایش تصادفی مطالب در زیر نوشته

en: Display the "About Hueman" page in the "Appearance" admin menu
fa: نمایش"درباره قالب" در بخش "نمایش" در فهرست مدیریت

en: Display the archive type and an icon next to the archive headings
fa: نمایش نوع بایگانی و یک آیکون در کنار تیترهای صفحات بایگانی

en: Display the author name below the post title.
fa: نمایش نام نویسنده در زیر عنوان پست

en: Display the date below the post title.
fa: نمایش تاریخ در زیر عنوان پست

en: Display the featured posts also in the list of posts
fa: نمایش نوشته‌های ویژه در لیست مطالب

en: Display the full post content
fa: نمایش مطالب بصورت کامل

en: Display the header widget zone on desktop devices
fa: نمایش ناحیه ابزارک تبلیغات سربرگ در کامپیوترهای رومیزی

en: Display the header widget zone on mobile devices
fa: نمایش ناحیه ابزارک تبلیغات سربرگ در گوشی‌های موبایل

en: Display the page's featured image when it is set
fa: نمایش تصویر شاخص برگه‌ها هنگامی که تصویری برای برگه مورد نظر انتخاب شده باشد.

en: Display the post tags after the post content.
fa: نمایش برچسب‌ها در انتهای مطالب

en: Display the primary sidebar above the content column on smartphone mobile devices (480px).
fa: نمایش نوار کناری اصلی بالای محتوا در موبایل‌های هوشمند (480px)

en: Display the site title in the header
fa: نمایش عنوان سایت در سربرگ

en: Display your blog posts as a standard list.
fa: نمایش مطالب سایت بطور لیست استاندارد (خطی).

en: Display your logo or site title, and tagline on top of the header image
fa: نمایش لوگو یا عنوان سایت و توضیحات کوتاه در بالای تصویر سربرگ

en: Display your site's description (tagline)
fa: نمایش توضیحات سایت (معرفی کوتاه یا خط برچسب)

en: Don't show any posts or page
fa: هیچ نوشته یا برگه‌ای نمایش داده نشود

en: Done !
fa: انجام شد.

en: Dynamic Sidebars and Widgets
fa: سایدبارها و ابزارک‌های دینامیک

en: Easily take your web design one step further
fa: به آسانی طراحی خود را یک قدم جلوتر ببرید

en: Edit
fa: ویرایش

en: Enable Smooth Scrolling
fa: فعالسازی اسکرول نرم

en: Enable the Mobile Friendly (or Responsive) layout
fa: فعال کردن حالت واکنش‌گرا (سازگار با موبایل و تبلت)

en: Enables the automatic animation of the featured posts carousel.
fa: این گزینه نوشته‌های ویژه را به صورت چرخشی متحرک می‌کند.

en: Enter a name
fa: وارد کردن نام

en: Enter the full url of your social profile (must be valid url).
fa: آدرس کامل شبکه اجتماعی خود را وارد کنید (باید لینک معتبر باشد).

en: Error 404
fa: خطای 404

en: Error 404.
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Excerpt Length
fa: طول خلاصه مطلب

en: Expand
fa: باز کردن

en: Expand Sidebar
fa: گسترش سایدبار

en: Expand menu
fa: بازکردن فهرست

en: Expand submenus on click
fa: باز کردن زیرمنوها با کلیک

en: FAVICON
fa: آیکون سایت

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
fa: بارگذاری آیکون سایت (فرمت‌های پشتیبانی شده:.ico, .png, .gif)

en: Feature posts on top of your blog
fa: نمایش نوشته‌های ویژه در بالای وبلاگ

en: Featured Post Count
fa: تعداد نوشته‌های ویژه

en: Featured Slideshow Speed
fa: سرعت اسلایدر نوشته‌ویژه

en: Featured image
fa: تصاویر شاخص

en: Featured pages
fa: برگه‌های ویژه

en: Featured posts
fa: نوشته‌های ویژه

en: Fixed
fa: ثابت

en: Follow us
fa: ما را دنبال کنید

en: Follow us on
fa: ما را دنبال کنید

en: Follow:
fa: دنبال کنید:

en: Font
fa: فونت

en: Footer
fa: پانوشت

en: Footer 1
fa: پانوشت اول

en: Footer 2
fa: پانوشت دوم

en: Footer 3
fa: پانوشت سوم

en: Footer 4
fa: پانوشت چهارم

en: Footer Background
fa: رنگ پس‌زمینه پانوشت

en: Footer Design
fa: طراحی پانوشت

en: Footer Design : Logo, layout, ...
fa: طرح پانوشت: لوگو، طرح‌بندی،...

en: Footer Full Width
fa: پانوشت عریض

en: Footer Social Links
fa: لینک‌های شبکه اجتماعی در پانوشت

en: Footer credit text
fa: نمایش لینک سایت سازندگان قالب در پانوشت (برای قدردانی)

en: Footer settings for the Hueman theme.
fa: تنظیمات پانوشت برای قالب هیومن

en: For more informations about this new version of the theme, %s or check the changelog below
fa: برای آگاه شدن از آخرین تغییرات، لطفا مراجعه کنید به %s و یا به لیست تغییرات مراجعه کنید

en: For the term
fa: برای عبارت

en: Force the global layout
fa: اجبار به استفاده از طرح کلی

en: Front Page Content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Full width widget zone. Located in the left sidebar in a 3 columns layout. Can be on the right of a 2 columns sidebar when content is on the left.
fa: ناحیه ابزارک با عرض کامل. قرار گرفته در سایدبار سمت چپ در طرح سه ستونه. می‌تواند در طرح دو ستونه در سمت راست قرار گیرد هنگامی که محتوا در سمت چپ باشد.

en: Full width widget zone. Located in the right sidebar in a 3 columns layout.
fa: ناحیه ابزارک با عرض کامل. قرار گرفته در سمت راست در طرح سه ستونه.

en: General Design Options : Font, Colors, ...
fa: تنظیمات طرح کلی: فونت‌ها، رنگ‌ها،...

en: General settings for the Hueman theme : design, comments, mobile, ...
fa: تنظیمات کلی برای این قالب: طرح، دیدگاه‌ها، موبایل،...

en: Get help in the free support forum
fa: برای دریافت پشتیبانی به انجمن مراجعه کنید

en: Give it a name
fa: یک نام اختصاص دهید

en: Give your thumbnails and layout images rounded corners
fa: گرد کردن گوشه‌های تصاویر بندانگشتی

en: Global Layout
fa: طرح کلی

en: Glues your website's sidebars on top of the page, making them permanently visible when scrolling up and down. Useful when a sidebar is too tall or too short compared to the rest of the content.
fa: چسبیدن سایدبار سایت در قسمت بالای صفحه، که باعث می‌شود هنکام اسکرول به بالا و پایین همیشه آشکار باشد. انتخاب این گزینه هنگامی مناسب است که سایدبارها در مقایسه با مطالب یا خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشند.

en: Go Hueman Pro
fa: به نسخه حرفه‌ای ارتقا دهید

en: Go Pro
fa: ارتقاء

en: Go to Dashboard
fa: بازگشت به پیشخوان

en: Go to Dashboard &rarr; Home
fa: بازگشت به پیشخوان &rarr; صفحه اصلی

en: Good, you've recently upgraded to
fa: آفرین، شما ارتقا دادید به

en: Happy user of Hueman?
fa: آیا از قالب هیومن راضی هستید؟

en: Header
fa: سربرگ

en: Header (next to logo / title)
fa: سربرگ ( در کنار لوگو / عنوان )

en: Header Advertisement Widget
fa: ابزارک تبلیغات سربرگ

en: Header Background
fa: رنگ پس‌زمینه سربرگ

en: Header Design
fa: طراحی سربرگ

en: Header Design : colors and others
fa: طراحی سربرگ: رنگ‌‌بندی‌ها و بقیه موارد

en: Header Image
fa: تصویر سربرگ

en: Header Image, Menu, Widget
fa: تصویر سربرگ، فهرست، ابزارک

en: Header Logo Image Max-height
fa: حداکثر ارتفاع لوگو

en: Header Menu
fa: فهرست سربرگ

en: Header Menu Background
fa: رنگ فهرست سربرگ

en: Header Menus : mobile settings, scroll behaviour, search button
fa: فهرست سربرگ: تنظیمات موبایل، عملکرد اسکرول، دکمه جستجو

en: Header Panel
fa: پنل سربرگ

en: Header settings for the Hueman theme.
fa: تنظیمات سربرگ قالب.

en: Header widget area, perfect to insert advertisements. Note : this feature is not available when a header image is being displayed.
fa: ناحیه ابزارک سربرگ، مکانی عالی برای گذاشتن تبلیغات. نکته: این قابلیت زمانی که تصویر سربرگ فعال باشد، نمایش داده نمی شود.

en: Hide both sidebars
fa: پنهان کردن هر دو سایدبار

en: Hide primary sidebar
fa: پنهان کردن سایدبار اصلی

en: Hide secondary sidebar
fa: پنهان کردن سایدبار دوم

en: Home
fa: صفحه اصلی

en: Home page
fa: صفحه نخست

en: Hueman
fa: قالب هیومن

en: Hueman Admin Settings
fa: تنظیمات مدیریتی قالب

en: Hueman Demo 1
fa: دموی شماره یک

en: Hueman Demo 2
fa: دموی شماره دو

en: Hueman Dynamic Tabs
fa: تب‌های دینامیک قالب هیومن

en: Hueman Posts
fa: پست‌های اختصاصی قالب هیومن

en: Hueman Pro
fa: قالب هیومن حرفه ای

en: Hueman Videos
fa: ویدئوهای اختصاصی قالب هیومن

en: Hueman is a mobile friendly WordPress theme out of the box. This means that it will adapt and render nicely on any devices : desktops, laptops, tablets, smartphones. <br/>If you uncheck this box, this adaptive (or reponsive) behaviour will not be working anymore. In most of the cases, you won't need to disable this option, and it is not recommended.
fa: این قالب قابلیت واکنش‌گرایی بسیار بالایی دارد بطوری که با هر دستگاهی مانند: کامپیوتر رومیزی، لپ‌تاپ، تبلت و تلفن‌های هوشمند سازگار می‌باشد.<br/> اگر این گزینه را تیک نزنید قابلیت واکنش‌گرایی فعال نخواهد شد.

en: Hueman theme
fa: قالب هیومن

en: Hueman theme recommends %1$s.
fa: قالب هیومن پیشنهاد نصب %1$s را می‌دهد.

en: Icon color
fa: رنگ آیکون

en: If no specific category is selected, the featured posts block will display your latest post(s) from all categories.
fa: اگر دسته‌ای انتخاب نشده باشد، آخرین مطالب از همه دسته‌ها نمایش داده خواهد شد.

en: If the selected menu location has no menu assigned, the theme will try to assign another menu in this order : topbar, mobile, header.
fa: اگر فهرستی انتخاب نشده باشد، قالب بصورت اتوماتیک فهرستی را به این ترتیب استفاده خواهد کرد: نوار بالا، موبایل، سربرگ.

en: If this box is checked, your featured posts will be displayed both in the featured slider and in the post list below. Usually not recommended because a given post might appear two times on the same page.
fa: با فعالسازی این گزینه، نوشته‌های ویژه شما هم در بخش اسلایدر و هم در لیست مطالب نمایش داده خواهند شد. این گزینه معمولا پیشنهاد نمی‌شود چون ممکن است مطالب دو بار در یک صفحه ظاهر شوند.

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Hueman a nice review!
fa: اگر از این قالب راضی هستید، لطفا این را در سایت wordpress.org بیان کنید و با یک امتیاز پنج ستاره به ما برای ادامه کار انگیزه دهید.

en: If you need inspiration, you can visit our online demos
fa: اگر نیاز به الهام گرفتن دارید می توانید از دموهای آنلاین ما استفاده کنید

en: Image Border Radius
fa: شعاع گوشه‌های تصاویر

en: In WordPress, archives are the pages listing posts by category, tag, author and date.
fa: در وردپرس، به صفحاتی مانند دسته‌بندی‌، برچسب‌، نویسنده‌، تاریخ،... بایگانی گفته می‌شود.

en: In this context :
fa: در این زمینه:

en: Inactive in current context/location
fa: غیرفعال در زمینه یا موقعیت کنونی

en: Include images in search results
fa: نمایش تصاویر بندانگشتی در نتایج جستجو

en: Inherit
fa: ارث بری

en: Inherit Global Layout
fa: ارث بری کلی

en: Install Nimble Builder Now
fa: هم اکنون Nimble Builder را نصب کنید

en: It allows you to create mobile ready column layouts, and to drag-and-drop modules like post grids, buttons, widget zones, maps, icons, or beautiful pre-built sections with engaging %1$s, in any page of your site. Nimble Builder uses the live customizer which is the native WordPress interface for real-time design.
fa: این افزونه یک صفحه ساز اختصاصی برای این قالب می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی با استفاده از کشیدن و رها کردن (drag and drop) از طریق قسمت سفارشی سازی زنده وردپرس، بتوانید ستونهای مختلف، دکمه‌ها، نواحی ابزارک، نقشه، آیکون و قسمت‌های از پیش ساخته شده %1$s را در سایت خود قرار دهید.

en: Jump to the %s.
fa: رفتن به %s.

en: Layout, Sidebars, Blog Posts, Thumbnails
fa: طرح بندی، سایدبارها، پست‌های وبلاگ، عکسهای بندانگشتی

en: Learn more
fa: اطلاعات بیشتر

en: Learn more about post categories in WordPress
fa: درباره دسته های نوشته در وردپرس بیشتر بیاموزید.

en: Learn more about this in the documentation
fa: با استفاده از مستندات در این‌باره بیشتر بدانید

en: Left Bottom
fa: پایین چپ

en: Left Center
fa: وسط چپ

en: Left Sidebar
fa: سایدبار سمت چپ

en: Left Top
fa: بالا چپ

en: Link target
fa: باز کردن در تب جدید

en: List posts, comments, and/or tags with or without tabs.
fa: لیست نوشته‌ها،دیدگاه‌ها و یا برچسب‌ها با یا بدون تب‌ها

en: Lists in post/pages
fa: لیست‌ها در نوشته یا برگه

en: Load images on scroll
fa: بارگذاری تصاویر هنگام اسکرول (lazy load)

en: Location(s)
fa: مکان

en: Logo for mobiles
fa: لوگو برای موبایل

en: Logo, Layout, Menu
fa: لوگو، طرح بندی، فهرست

en: Main Body Design
fa: طراحی بدنه اصلی

en: Make font sizes flexible. Enable this option to achieve scalable headlines that fill the width of a parent element.
fa: منعطف کردن اندازه فونتها. فعالسازی این گزینه باعث منعطف شدن فونت تیترها می‌شود بطوری که عرض عنصر والد را پر می‌کند.

en: Max number of featured posts to display. <br /><i>Set to 1 and it will show it without any slider script</i><br /><i>Set it to 0 to disable</i>
fa: انتخاب حداکثر تعداد نوشته‌های ویژه.<br /><i> عدد ۱ را وارد کنید تا بدون اسلایدر نمایش داده شود</i><br /><i> عدد 0 را وارد کنید تا غیر فعال شود</i>

en: Max-width of the container. If you use 2 sidebars, your container should be at least 1200px.<br /><i>Note: For 720px content (default) use <strong>1380px</strong> for 2 sidebars and <strong>1120px</strong> for 1 sidebar. If you use a combination of both, try something inbetween.</i>
fa: حداکثر عرض وبسایت شما. اگر از دو سایدبار استفاده می‌کنید، عرض وبسایت شما باید نهایتا ۱۲۰۰ پیکسل باشد. <br /><i>توجه: در حالت ۷۲۰ پیکسل (حالت پیشفرض)، اگر از دو سایدبار استفاده می‌کنید عرض سایت شما باید <strong>1380px</strong> پیکسل باشد و اگر از یک سایدبار استفاده می‌کنید عرض وبسایت شما باید <strong>1120px</strong> پیکسل باشد. اگر از ترکیبی از هردو استفاده می‌کنید، از میانگین این دو استفاده کنید.</i>

en: Menus are created sitewide.
fa: فهرست‌ها در سطح Sitewide ایجاد شده‌اند.

en: Menus settings for
fa: تنظیمات فهرست برای

en: Mobile Devices
fa: دستگاه‌های موبایل

en: Mobile Menu Background
fa: رنگ فهرست موبایل

en: Mobile Sidebar Content
fa: نمایش سایدبارها در موبایل

en: Mobile device detection
fa: بررسی برای گوشی موبایل

en: Mobile devices
fa: دستگاه‌های موبایل

en: Mobile. You can set a specific menu for mobile devices. If not set, the theme will use the menu assigned to the Topbar, or the Header.
fa: موبایل. شما می‌توانید برای دستگاه‌های موبایل یک فهرست مخصوص تعیین کنید. در غیر اینصورت، قالب از فهرستی که به نوار بالا یا سربرگ اعمال شده باشد استفاده می‌کند.

en: Monthly Archive:
fa: بایگانی‌ ماهانه:

en: More
fa: بیشتر

en: Name
fa: نام

en: New Social Link created ! Scroll down to edit it.
fa: شبکه اجتماعی جدید ایجاد شد. به پایین رفته و ویرایشش کنید.

en: New Widget Zone created ! Scroll down to edit it.
fa:  ناحیه ابزارک جدید ایجاد شد! به پایین اسکرول کنید و ویرایشش کنید.

en: Next story
fa: بعدی

en: Nimble Page Builder
fa: Nimble page Builder

en: Nimble Page Builder is a free, easy to use yet powerful page builder used by 30K+ WordPress websites.
fa: Nimble Page Builder یک افزونه صفحه ساز رایگان اختصاصی برای قالب هیومن است که استفاده از آن بسیار ساده است و توسط بیش از ۳۰ هزار کاربر وردپرس استفاده می‌شود.

en: No
fa: خیر

en: No Repeat
fa: بدون تکرار

en: No Responses
fa: بدون دیدگاه

en: No Sidebars
fa: بدون سایدبار

en: No image selected
fa: تصویری انتخاب نشده است

en: No menu has been assigned for mobile devices yet. You can set it from the live customizer
fa: هنوز فهرستی برای دستگاه های موبایل ساخته نشده است. می توانید آن را در سفارشی‌سازی تنظیم کنید.

en: No results found.
fa: نتیجه‌ای پیدا نشد.

en: No search field
fa: بدون فیلد جستجو

en: No widget zones available in this sidebar.
fa: هیچ ناحیه ابزارکی در این سایدبار در دسترس نیست.

en: Not customized yet, nothing to reset
fa: هنوز سفارشی‌سازی نشده است، چیزی برای ریست کردن نیست

en: Not set
fa: تنظیم نشده

en: Not visible when scrolling the page
fa: آشکار نبودن هنگام اسکرول صفحه

en: Note : Html is allowed. The following template tags can be used : {{year}}, {{site_title}}, {{home_url}}.
fa: توجه: HTML مجاز است. برچسب های قالب زیر می تواند مورد استفاده قرار گیرد: {{year}}، {{site_title}}، {{home_url}}.

en: Note for Pro users:
fa: نکات قابل توجه برای کاربران ویژه:

en: Notes : 1)This will override any default settings of the customizer options panel. 2) The primary sidebar is placed on the left in a 3 columns layout. It can be on the right in a 2 columns layout, when the content is on the left.
fa: نکته: 1- این جایگزین تنظیمات پیش‌فرض در پنل تنظیمات سفارشی‌سازی می شود. 2 - سایدبار اصلی در سمت چپ طرح سه ستونه قرار می گیرد. همچنین میتواند در سمت راست در طرح دو ستونه قرار بگیرد هنگامی که محتوا در سمت چپ آن باشد.

en: Notes : 1)This will override any default settings of the customizer options panel. 2) The secondary sidebar is placed on the right in a 3 columns layout.
fa: نکته: 1- این جایگزین تنظیمات پیش‌فرض در پنل تنظیمات سفارشی‌سازی می شود. 2- سایدبار دوم در سمت راست در طرح سه ستونه قرار می گیرد.

en: Open external links in a new tab
fa: باز کردن لینک‌های خارجی در یک تب جدید در مرورگر

en: Options for
fa: تنظیمات برای

en: Other layouts will override this option if they are set
fa: دیگر طرح‌ها جایگزین این تنظیم می شوند، اگر تغییر گردد

en: PHP
fa: پی‌اچ‌پی

en: Page %s
fa: برگه %s

en: Page not found!
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد!

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Pages Comments
fa: دیدگاه‌های برگه‌ها

en: Pages:
fa: برگه‌ها:

en: Performances and SEO
fa: عملکرد و سئو

en: Performances, SEO, CSS, Scroll
fa: عملکرد سایت، سئو، CSS، اسکرول

en: Permalink to
fa: لینک به

en: Personalizing the name of the widget zone will help you identify it.
fa: دادن یک نام اختصاصی به ناحیه ابزارک، کمک به شناسایی آن می کند.

en: Pick the context(s) where this widget area will be displayed.
fa: انتخاب صفحاتی که در آنها، این ناحیه ابزارک نمایش داده خواهد شد.

en: Pingbacks
fa: بازتاب‌ها

en: Please confirm that you want to reset this option
fa: لطفا تایید کنید که می‌خواهید این گزینه را ریست کنید در سطح

en: Please confirm that you want to reset this option in
fa: لطفا تایید کنید که می‌خواهید این گزینه را ریست کنید در سطح

en: Please confirm that you want to reset your current ( not published ) customizations for
fa: لطفا تایید کنید که می‌خواهید سفارشی‌سازیهای کنونی خود (ولی منتشرنشده) را ریست کنید برای گزینه

en: Please confirm that you want to reset your current customizations for this option
fa: لطفا تایید کنید که می‌خواهید این گزینه را ریست کنید در سطح

en: Please confirm that you want to reset your current customizations for this option in
fa: لطفا تایید کنید که می‌خواهید این گزینه را ریست کنید در سطح

en: Please confirm that you want to reset your published customizations for
fa: لطفا تایید کنید که می‌خواهید این گزینه را ریست کنید برای

en: Please confirm that you want to reset your sitewide published customizations. Note : this will not reset the customizations made in other option scopes
fa: لطفا تایید کنید که می‌خواهید تغییرات سفارشی‌سازی که در سطح sitewide انجام داده‌اید را ریست کنید. توجه: این عملیات باعث ریست شدن سفارشی‌سازی‌هایی که در سطوح دیگر انجام شده است، نمی‌شود.

en: Please fill the social link inputs with a valid URLs
fa: لطفا فیلد لینک شبکه‌‌های اجتماعی را با آدرس‌های معتبر پر کنید

en: Please include the following informations when posting support requests
fa: لطفا هنگام درخواست کمک از پشتیبانی، اطلاعات زیر را به تیم پشتیبانی ارائه دهید.

en: Please refer to
fa: لطفا مراجعه کنید به

en: Please try another search:
fa: لطفا یکبار دیگر جستجو کنید:

en: Popular Posts
fa: محبوبترین مطالب

en: Post List Design
fa: طرح لیست مطالب

en: Post Lists Design and Content : Blog, Archives, Search Results
fa: طرح لیست مطالب و محتوا: بلاگ، بایگانی، نتایج جستجو

en: Post Metas
fa: متاهای پست (نویسنده، تاریخ و...)

en: Post Summary
fa: خلاصه مطالب

en: Post Tags
fa: برچسب مطالب

en: Post author name
fa: نام نویسنده پست

en: Post date
fa: تاریخ انتشار پست

en: Post list category meta
fa: لیست نوشته متای دسته

en: Post list post metas
fa: لیست نوشته متای نوشته

en: Post navigation
fa: ناوبری نوشته

en: Post navigation in single posts
fa: مکان نمایش ناوبری پست‌ها در مطالب

en: Post tags
fa: برچسب مطالب

en: Post/Page content
fa: محتوای نوشته/برگه

en: Post/Page excerpt
fa: خلاصه نوشته/برگه

en: Posts Comments
fa: دیدگاه‌های نوشته‌ها

en: Powered by
fa: نیرو گرفته از

en: Powered by WordPress
fa: نیرو گرفته از وردپرس

en: Press return or enter to open this panel
fa: برگشت یا اینتر را بفشارید برای بازکردن این پنل

en: Press return or enter to open this section
fa: برگشت یا اینتر را بفشارید برای باز کردن این بخش

en: Previous story
fa: قبلی

en: Primary
fa: سایدبار اصلی

en: Primary Color
fa: رنگ سایدبار اصلی

en: Primary Sidebar (on the left in a 3 columns layout)
fa: سایدبار اصلی ( واقع در سمت چپ در طرح سه ستونه)

en: Published
fa: منتشر شده

en: Read the documentation
fa: خواندن مستندات

en: Read the latest release notes
fa: مشاهده آخرین تغییرات قالب

en: Recent Comments
fa: آخرین دیدگا‌ه‌ها

en: Recent Posts
fa: آخرین مطالب

en: Recommended number of columns : 3
fa: تعداد ستون‌های پیشنهادی: 3

en: Related by categories
fa: مرتبط توسط دسته‌بندی

en: Related by tags
fa: مرتبط توسط برچسب‌ها

en: Related posts
fa: نوشته‌های مرتبط

en: Remove
fa: حذف

en: Remove Media
fa: حذف رسانه

en: Repeat
fa: تکرار

en: Repeat All
fa: تکرار همه

en: Repeat Horizontally
fa: تکرار افقی

en: Repeat Vertically
fa: تکرار عمودی

en: Replace the footer copyright text
fa: جایگزین کردن متن کپی رایت در پانوشت

en: Reset the current customizations for
fa: ریست کردن سفارشی‌سازی های کنوی برای گزینه

en: Reset the theme options published sitewide
fa: تغییرات قالب که در سطح sitewide انجام شده است را ریست کنید.

en: Reset your customized ( and published ) value
fa: سفارشی‌سازی‌های خود را ریست کنید (که منتشر شده)

en: Reset your customized ( but not yet published ) value
fa: ریست کردن تنظیمات سفارشی‌شده (اما هنوز منتشر نشده).

en: Reset your website published options for
fa: تنظیمات منتشرشده برای وبسایت خود را ریست کنید برای

en: Reveal on scroll up
fa: آشکار شدن هنگام اسکرول به بالا

en: Right Bottom
fa: پایین راست

en: Right Center
fa: وسط راست

en: Right Sidebar
fa: سایدبار سمت راست

en: Right Top
fa: بالا راست

en: Rss
fa: RSS

en: SITE ICON
fa: آیکون سایت

en: Scroll
fa: اسکرول

en: Search
fa: جستجو

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Search result
fa: نتیجه برای این جستجو

en: Search results
fa: نتیجه برای این جستجو

en: Secondary
fa: سایدبار دوم

en: Secondary Color
fa: رنگ سایدبار دوم

en: Secondary Sidebar (on the right in a 3 columns layout)
fa: سایدبار دوم (واقع در سمت راست در طرح سه ستونه)

en: Select Image
fa: انتخاب تصویر

en: Select a category to feature
fa: یک دسته را انتخاب کنید

en: Select a font for your website
fa: انتاخب فونت برای سایت

en: Select a layout for this page.
fa: انتخاب طرح برای این برگه

en: Select a social icon
fa: انتخاب آیکون شبکه اجتماعی

en: Select a widget zone for the left sidebar.
fa: یک ناحیه ابزارک برای سایدبار چپ انتخاب کنید.

en: Select a widget zone for the primary sidebar.
fa: یک ناحیه ابزارک برای سایدبار اصلی انتخاب کنید.

en: Select a widget zone for the right sidebar.
fa: یک ناحیه ابزارک برای سایدبار راست انتخاب کنید.

en: Select a widget zone for the secondary sidebar.
fa: یک ناحیه ابزارک برای سایدبار دوم انتخاب کنید.

en: Select an icon
fa: انتخاب آیکون

en: Select attachment property
fa: انتخاب وضعیت پیوست

en: Select columns to enable footer widgets
fa: تعداد ستون‌ها برای فعال شدن در ابزارک پانوشت

en: Select the menu(s) to use for mobile devices
fa: انتخاب فهرست برای دستگاههای موبایل

en: Select the pre-defined location(s) in which you will embed this widget zone.
fa: انتخاب مکانی که این ناحیه ابزارک در آن قرار خواهد گرفت.

en: Set a custom url
fa: یک آدرس دلخواه وارد کنید

en: Set a unique color for your icon.
fa: انتخاب رنگ اختصاصی برای آیکون شما

en: Set the website background color
fa: انتخاب رنگ پس‌زمینه سایت

en: Set your logo below or
fa: انتخاب لوگو در پایین یا

en: Set your logo, title and tagline
fa: تنظیم لوگو، عنوان و توضیحات سایت

en: Set your website default font size in pixels.
fa: اندازه فونت سایت به پیکسل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Sidebar Top Boxes
fa: جعبه بالای سایدبار

en: Sidebar Width
fa: عرض سایدبار

en: Sidebars : Design and Mobile Settings
fa: سایدبارها: طرح و تنظیمات موبایلی

en: Sidebars background color
fa: رنگ پس‌زمینه سایدبارها

en: Simple
fa: ساده

en: Single
fa: تکی

en: Single - Author Bio
fa: نمایش بیوگرافی نویسنده

en: Single - Related Posts
fa: مطالب مرتبط

en: Single Page titles
fa: عناوین تک برگه

en: Single Pages Settings
fa: تنظیمات برگه‌ها (Single Pages)

en: Single Post Categories meta
fa: متای دسته‌های نوشته تکی

en: Single Post tags
fa: برچسب‌های تک نوشته

en: Single Post titles
fa: عناوین تک نوشته

en: Single Posts
fa: تک نوشته‌ها

en: Single Posts Settings
fa: تنظیمات تک نوشته

en: Single post tags
fa: برچسب‌های تک نوشته

en: Site Identity : Logo, Title, Tagline and Site Icon
fa: مشخصات سایت: لوگو، عنوان، توضیحات و آیکون سایت

en: Site Wide Body Background
fa: پس زمینه بدنه سایت به صورت Site Wide

en: Size in px
fa: اندازه به پیکسل

en: Slider button
fa: دکمه اسلایدر

en: Slider subtitle
fa: زیرعنوان اسلایدر

en: Slider title
fa: عنوان اسلایدر

en: Smooth Scroll
fa: اسکرول نرم

en: Social icon
fa: آیکون شبکه اجتماعی

en: Social link
fa: لینک شبکه اجتماعی

en: Social link url
fa: آدرس لینک شبکه اجتماعی

en: Social links
fa: لینک شبکه‌های اجتماعی

en: Specific Mobile Menu
fa: فهرست موبایل

en: Speed of the automatic slideshow animation
fa: سرعت حرکت اسلایدشو

en: Style of the mobile menu button
fa: استایل دکمه‌ی فهرست موبایل

en: Switch to scope
fa: رفتن به این سطح

en: System Informations
fa: اطلاعات سیستم

en: Tagged:
fa: برچسب:

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Tags:
fa: برچسب‌ها:

en: Thank you for using %s %s :)
fa: از اینکه از %s %s استفاده می‌کنید از شما متشکریم :)

en: Thank you for using the %s theme for your website.
fa: از اینکه از قالب %s برای وبسایت خود استفاده می‌کنید از شما متشکریم.

en: The <strong>%1$s</strong> theme requires at least %2$s version %3$s
fa: قالب <strong>%1$s</strong> حداقل به %2$s ورژن %3$s نیاز دارد.

en: The Footer Widget Zone is located before the other footer widgets and takes 100% of the width. Very appropriate to display a Google Map or an advertisement banner.
fa: ناحیه ابزارک عریض پانوشت قبل از دیگر ابزارک‌های پانوشت قرار می‌گیرد و ۱۰۰ درصد عرض صفحه نمایش را پوشش می‌دهد. این ناحیه برای نمایش گوگل مپ یا بنرهای تبلیغاتی بسیار مناسب است.

en: The Header Widget Zone is located next to your logo or site title.
fa: ناحیه ابزارک تبلیغات سربرگ در کنار لوگو یا عنوان سایت قرار می‌گیرد.

en: The Hueman Pro WordPress theme allows anyone to create a beautiful, professional and mobile friendly website in a few minutes. In the Pro version, you'll get all features included in the free version plus many conversion oriented ones, to help you attract and retain more visitors on your websites.
fa: قالب پیشرفته Hueman Pro به شما این امکان را می‌دهد که یک وبسایت زیبا، حرفه‌ای و کاملا سازگار با موبایل تنها در چند دقیقه طراحی کنید. در نسخه حرفه‌ای شما همه امکانات نسخه رایگان به اضافه خیلی امکانات دیگر را خواهید داشت. این امکانات به شما کمک می‌کنند که بازدیدکنندگان بیشتری را جذب وبسایت خود کنید.

en: The Hueman theme helps you increase your traffic and engage your visitors. It loads fast and is 100% mobile-friendly according to Google. Best rated theme for blogs and magazines on WordPress.org. Powering 70K+ websites around the world.
fa: قالب Hueman به شما کمک می‌کند تا ترافیک وبسایت خود را افزایش دهید و بازدیدکنندگان را جذب وبسایت خود کنید. سرعت لود بسیار بالایی دارد و صد در صد سازگار با گوشی موبایل و تبلت است. این قالب دارای بالاترین رای برای قالبهای وبلاگی و مجله‌ای در سایت wordpress.org است و بیشتر از ۸۰ هزار وبسایت در سرتاسر دنیا از این قالب استفاده می‌کنند.

en: The Hueman theme supports up to two menu locations in your header.
fa: قالب هیومن تا دو فهرست را در سربرگ سایت شما پشتیبانی می‌کند.

en: The WordPress Excerpt is the summary or description of a post. By default, it will be the first words of a post, but you can write a %s if you want. You can set the number of words you want to display with this option.
fa: خلاصه مطالب به صورت پیشفرض کلمات اولیه هر نوشته می‌باشند. شما می‌توانید با استفاده از این گزینه تعداد کلماتی را که می‌خواهید نمایش داده شود را تعیین کنید. همچنین شما می‌توانید برای هر مطلب یک %s بنویسید.

en: The best way to start is to read the %s.
fa: بهترین راه برای شروع %s است.

en: The best way to start with %s is to read the %s and visit the %s.
fa: بهترین راه برای شروع با %s خواندن %s و دیدن %s است.

en: The category filter will not be applied when using the <strong>Classic grid</strong> post list design if the <strong>infinite scroll</strong> option is active.
fa: فیلتر دسته بندی هنگامی که <strong>infinite scroll</strong> فعال باشد، برای لیست نوشته‌های کلاسیک<strong>Classic grid</strong> کار نخواهد کرد.

en: The current context
fa: سطح فعلی

en: The current customizations will be applied to
fa: سفارشی سازی کنونی اعمال می شود به

en: The customizations made site wide are inherited by all other levels of customization.
fa: تمام سطوح زیرین، سفارشی‌سازیهایی که در سطح sitewide انجام می‌شوند را به ارث خواهند برد.

en: The description that appears next to your logo
fa: توضیحاتی که در کنار لوگو نمایش داده می‌شود

en: The global layout will be applied on every pages, even when a specific layout is set.
fa: طرح کلی به تمام صفحات اعمال خواهد شد، حتی اگر برای صفحه‌ای یک طرح اختصاصی انتخاب شده باشد.

en: The menu currently displayed in your header is a default page menu, you can disable it in the %s.
fa: فهرست کنونی نمایش داده شده در سربرگ، فهرست پیشفرض برگه است، می توانید آن را غیرفعال کنید در %s.

en: The option has been reset
fa: این گزینه ریست شده‌ است

en: The options not customized at this level will inherit their value from
fa: گزینه‌هایی که در این سطح تغییری داده نشوند، تنظیمات خود را به ارث می‌برند از سطح

en: The page you are trying to reach does not exist, or has been moved. Please use the menus or the search box to find what you are looking for.
fa: صفحه مورد نظر شما وجود ندارد. لطفا دوباره جستجو کنید.

en: The plugin has been designed to integrate perfectly with Hueman theme. Lightweight and safe.
fa: این افزونه به گونه‌ای طراحی شده است که سبک و ایمن می‌باشد و کاملاً سازگار با قالب هیومن است.

en: The site title is displayed when there is no logo uploaded
fa: اگر لوگویی آپلود نشده باشد، عنوان سایت نمایش داده می‌شود.

en: The theme offers a wide range
fa: این قالب قابلیت‌های بسیار زیادی دارد شامل

en: The value currently applied to
fa: تنظیماتی که در حال حاضر اعمال شده است به

en: The value that will be applied to
fa: تنظیماتی که اعمال خواهد شد به

en: Theme Options [OLD]
fa: تنظیمات قالب [قدیمی]

en: There was a problem when trying to load the customizer.
fa: یک مشکل هنگام بارگذاری سفارشی‌سازی به وجود آمد.

en: This WordPress setting can not be reset sitewide
fa: این تنظیم وردپرس را نمیتوان در سطح sitewide ریست کرد.

en: This button links to the "About Hueman" page.
fa: این دکمه به بخش درباره قالب لینک شده است.

en: This can be used to ensure your background colors are applied when designing a header with a background image in %1$s
fa: این می تواند برای اطمینان از اینکه رنگ پس زمینه شما اعمال شده است استفاده شود. در هنگام طراحی یک سربرگ با یک تصویر پس زمینه در %1$s

en: This is the text displayed on mouse over.
fa: این متنی است که با بردن ماوس روی آیکون نمایش داده می‌شود.

en: This option enables a smoother page scroll.
fa: فعالسازی این گزینه باعث ایجاد یک اسکرول نرم در صفحات می‌شود.

en: This option is always customized sitewide and cannot be reset.
fa: این گزینه همیشه در سطح sitewide سفارشی‌سازی می‌شود و نمی‌توان آن را ریست کرد.

en: This option is good if you want to display a perfect font-size for your headings on any mobile devices. Note : it might override the css rules previously set in your custom stylesheet.
fa: این گزینه بسیار عالی است اگر می‌خواهید نمایش فونت تیترهای سایت شما در دستگاه‌های موبایل زیبا شود. توجه: اگر قبلا از css دلخواه برای فونتها استفاده کرده باشید، فعال کردن این گزینه ممکن است باعث جایگزین شدن با آن شود.

en: This option sets the default font size applied to any text element of your website, when no font size is already applied.
fa: این گزینه اندازه فونت را به تمام عناصر متنی سایت شما اعمال خواهد کرد.

en: This page is intended to provide informations about the Hueman theme : changelog, release note, documentation link. It also display informations about your current install that can be useful if you need to report an issue.
fa: این بخش درباره این قالب به شما اطلاعات می دهد: لینک تغییرات، نکات منتشره، مستندات.

en: This will be applied to the links included in post or page content only.
fa: این گزینه تنها به لینک‌های داخل نوشته‌ها و برگه‌ها اعمال می شود.

en: This will display your widget zone on devices with a width greater than 720 pixels : laptops and desktops.
fa: این گزینه ناحیه ابزارک تبلیغات را در دستگاههایی که عرض صفحه نمایش بیشتر از ۷۲۰ پیکسل باشد نمایش خواهد داد، مثل لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترهای رومیزی

en: This will display your widget zone on devices with a width smaller than 720 pixels : tablets, smartphones.
fa: این گزینه ناحیه ابزارک تبلیغات را در دستگاههایی که عرض صفحه نمایش کمتر از ۷۲۰ پیکسل باشد نمایش خواهد داد، مثل گوشی‌های موبایل و تبلت‌ها

en: This will override any default settings of the customizer options panel.
fa: این جایگزین تنظیمات پیش‌فرض در پنل تنظیمات سفارشی‌سازی می شود.

en: This zone is located before the other footer widgets and takes 100% of the width. Very appropriate to display a Google Map or an advertisement banner.
fa: این ناحیه قبل از ابزارک‌های پانوشت دیگر قرار می‌گیرد و ۱۰۰ درصد عرض وبسایت را پوشش می‌دهد. این ناحیه برای نمایش بنرهای تبلیغاتی یا گوگل مپ بسیار مناسب است.

en: Thumbnail Comment Count
fa: تعداد دیدگا‌ه‌ها در تصویر بند انگشتی

en: Thumbnail Placeholder
fa: جانگهدار تصویر بندانگشتی

en: Thumbnails Settings
fa: تنظیمات تصویر بندانگشتی

en: Title
fa: عنوان

en: Title, Logo, Fonts, Colors, Background, Socials, Links
fa: عنوان، لوگو، فونت، رنگها، پس زمینه، شبکه های اجتماعی، لینک ها

en: To copy the system infos, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
fa: برای کپی کردن اطلاعات سیستم، قسمت زیر را کلیک کرده، آن گاه دکمه Ctrl + C  برای کامپیوتر و یا دکمه Cmd + C در مکینتاش را فشار دهید.

en: To help you getting started with Hueman, we have published
fa: برای کمک به شما جهت آشنایی با این قالب، این آموزش را مهیا کرده‌ایم:

en: To search type and hit enter
fa: در جستجوی چه هستید؟

en: Top-Menu items
fa: آیتم‌های فهرست بالا

en: Topbar
fa: نواربالا

en: Topbar Background
fa: رنگ فهرست نوار بالا

en: Topbar Menu
fa: فهرست نوار بالا

en: Topbar and header menus, logo centered
fa: فهرست نوار بالا و سربرگ، لوگو در وسط

en: Topbar menu
fa: فهرست نوار بالا

en: Unavailable location. Some settings must be changed.
fa: این مکان در دسترس نیست. برخی از تنظیمات باید تغییر کنند.

en: Unchecking this option is not recommended. Minifying css stylesheets improves performance for your website overall by decreasing the load time.
fa: غیرفعال کردن این گزینه اصلا توصیه نمی شود. چرا که با استفاده از این قابلیت عمکرد و سرعت بارگذاری سایت بسیار بالاتر می‌رود.

en: Updated
fa: بروزرسانی شده

en: Upgrade to Hueman Pro
fa: ارتقاء به نسخه پولی

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload a header image (supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz). This will disable header title/logo, site description, header ads widget
fa: بارگذاری تصویر سربرگ (فرمت‌های پشتیبانی شده: .jpg, .png, .gif, svg, svgz ). توجه: استفاده از این گزینه باعث غیر فعالسازی عنوان/لوگوی سربرگ، توضیحات سایت و ابزارک تبلیغات سربرگ می‌شود.

en: Upload your custom logo image
fa: بارگذاری تصویر لوگو

en: Upload your custom logo image. Supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz
fa: لوگوی سایت را بارگذاری کنید. فرمتهای پشتیبانی شده: .jpg, .png, .gif, svg, svgz

en: Use Structured Data Markup for your posts
fa: استفاده از Structured Data Markup در نوشته‌ها

en: Use a boxed layout
fa: استفاده از طرح جعبه‌ای

en: Use a default page menu if no menu has been assigned.
fa: استفاده از فهرست برگه پیشفرض، اگر هیچ فهرستی انتخاب نشده باشد.

en: Use a header banner image
fa: بکار بردن تصویر سربرگ

en: Use a minified stylesheet
fa: استفاده از فایل استایل فشرده (minified stylesheet)

en: Use a specific logo for mobile devices
fa: استفاده از یک لوگوی مشخص برای دستگاه‌های موبایل

en: We'd like to introduce the new features we've been working on.
fa: دوست داریم جدیدترین تغییرات و قابلیت‌هایی که بر روی آنها کار کرده‌ایم را به شما نشان دهیم.

en: Web Page Design
fa: طرح کلی وبسایت

en: Website Max-width
fa: حداکثر عرض وبسایت

en: Welcome in the Hueman theme
fa: به جمع کاربران قالب Hueman خوش آمدید

en: When checked, the post featured image are displayed in their original size, instead of the optimized image sizes of the theme. Make sure your original images are not too large, it could slow down your website.
fa: با انتخاب این گزینه، تصاویر شاخص در ابعاد اصلی خود نمایش داده خواهند شد و از تصاویر بریده شده توسط قالب استفاده نخواهد شد. اطمینان حاصل کنید که حجم و اندازه تصاویر زیاد نباشد زیرا ممکن است باعث کند شدن سرعت وب‌سایت شما شود.

en: When checked, this option loads a small javascript file ( 30 kb ) to detect if your site is being displayed by a mobile device like a phone or a tablet. It is recommended to check this option if you are using a cache plugin.
fa: با فعال کردن این گزینه، یک فایل جاوا اسکریپت کم‌حجم (۳۰ کیلوبیت) در دستگاه بازدیدکنندگان بارگذاری می‌شود، برای تشخیص اینکه آیا بازدیدکنندگان از تلفن همراه یا تبلت استفاده می‌کنند یا خیر. اگر از یک افزونه کش استفاده می‌کنید این گزینه را انتخاب کنید.

en: When your visitors are using a smartphone or a tablet, the header becomes a thin bar on top, where the menu is revealed when clicking on the hamburger button. This option let you choose which menu will be displayed.
fa: هنگامی که بازدیدکنندگان از گوشی موبایل یا تبلت استفاده می‌کنند، سربرگ تبدیل به یک نوار باریک در بالای سایت می‌شود، که در آن کاربران با کلیک بر روی دکمه همبرگر می‌توانند فهرست را مشاهده کنند. این گزینه به شما این اجازه را می‌دهد که انتخاب کنید کدام فهرست نمایش داده شود.

en: While the default blog design is a grid of posts, you can check this option and display one post per row, whith the thumbnail beside the text.
fa: در حالت عادی مطالب به صورت جدولی نمایش داده می‌شوند، با انتخاب این گزینه مطالب به صورت لیست خطی نمایش داده خواهند شد و تصاویر بند انگشتی در کنار مطالب نمایش داده می‌شوند.

en: Widget Zone
fa: ناحیه ابزارک

en: Widgetized footer 1
fa: ابزارک‌های پانوشت ۱

en: Widgetized footer 2
fa: ابزارک‌های پانوشت ۲

en: Widgetized footer 3
fa: ابزارک‌های پانوشت ۳

en: Widgetized footer 4
fa: ابزارک‌های پانوشت ۴

en: Widgets are created sitewide.
fa: ابزارک ها در سطح sitewide ایجاد شده‌اند.

en: WordPress
fa: وردپرس

en: Yearly Archive:
fa: بایگانی‌ سالانه:

en: Yes
fa: بله

en: You are using a child theme of Hueman %1$s : always check the %2$s after upgrading to see if a function or a template has been deprecated.
fa: در حال استفاده child theme %1$s هستید: همیشه %2$s بعداز ارتقاء بررسی کنید تا ببینید آیا توابع یا پوسته منقضی نشده باشد.

en: You can add Widget Areas here from the customizer, in the <strong>Dynamic Sidebars and Widgets</strong> panel, or you can change the layout to remove this sidebar in <strong>Content &raquo; Layout Options for the main content</strong>.
fa: شما می‌توانید از طریق پنل سفارشی‌سازی در بخش <strong>سایدبارها و ابزارک‌های دینامیک</strong> به اینجا نواحی ابزارک اضافه کنید، یا اینکه می‌توانید در بخش<strong> طراحی بدنه اصلی</strong> این طرح‌بندی را تغییر دهید و سایدبار را حذف کنید.

en: You can change or disable this setting by editing the options of the current post / page.
fa: شما می‌توانید این تنظیمات را تغییر داده یا غیر فعال کنید با ویرایش آپشن‌های برگه یا نوشته فعلی

en: You can create menus and set their locations %s.
fa: می توانید فهرست‌های خود را بسازید و نمایش آن در هر بخش را %s تنظیم کنید.

en: You can customize this specifically for
fa: شما می‌توانید این گزینه را به صورت اختصاصی سفارشی‌ کنید برای سطح

en: You can set your social links here from the live customizer
fa: شما می‌توانید از اینجا به صورت زنده لینک شبکه‌های اجتماعی را انتخاب کنید

en: You have already assigned the following widget zone here :
fa: شما قبلا ناحیه ابزارک زیر را به این مکان اختصاص داده‌اید:

en: You may also like...
fa: مطالب مرتبط

en: You must save changes for the new areas to appear below. <br /><i>Warning: Make sure each area has a unique ID.</i>
fa: برای مشاهده نواحی جدید، ابتدا باید تغییرات را ذخیره کنید. <br /><i> اخطار: مطمئن شوید هر ناحیه یک شناسه اختصاصی داشته باشد</i>

en: Your blog heading. Html is allowed. Note : write a blank space to hide the default content.
fa: سربرگ بلاگ شما. از کد HTML هم می‌توان استفاده کرد. نکته: می‌توانید با استفاده از کلید space یک فاصله خالی ایجاد کنید تا این قسمت نمایش داده نشود.

en: Your blog sub-heading. Html is allowed. Note : write a blank space to hide the default content.
fa: زیرسربرگ سایت شما. از کد HTML هم می‌توان استفاده کرد. نکته: می‌توانید با استفاده از کلید space یک فاصله خالی ایجاد کنید تا این قسمت نمایش داده نشود.

en: Your customizations have been reset
fa: سفارشی سازی های شما ریست شده است.

en: Your customizations have been reset for
fa: سفارشی‌سازی‌های شما ریست شده است برای گزینه

en: Your favicon is currently handled with an old method and will not be properly displayed on all devices. You might consider to re-upload your favicon with the new control below.
fa: آیکون سایت شما درحال حاضر به روش قدیمی ساخته شده  و امکان دارد در همه دستگاه‌ها نمایش داده نشود. شما باید آیکون سایت را مجدد در بخش زیر بارگذاری کنید.

en: Your latest posts
fa: آخرین نوشته‌ها

en: Your published customizations have been reset for
fa: سفارشی‌سازی های شما ریست شده است برای گزینه

en: [ <strong>is_404</strong> ] Error 404 page layout
fa: [ <strong>is_404</strong> ] طرح برگه خطای 404

en: [ <strong>is_archive</strong> ] Category, date, tag and author archive layout
fa: [ <strong>is_archive</strong> ] طرح دسته، تاریخ، برچسب و بایگانی نویسنده

en: [ <strong>is_category</strong> ] Category archive layout
fa: [ <strong>is_category</strong> ] طرح بایگانی دسته

en: [ <strong>is_home</strong> ] Posts homepage layout
fa: [ <strong>is_home</strong> ] طرح صفحه اصلی نوشته‌ها

en: [ <strong>is_page</strong> ] Default page layout - If a page has a set layout, it will override this.
fa: [ <strong>is_page</strong> ] طرح برگه پیش‌فرض - اگر طرحی برای برگه تنظیم شده باشد، آنگاه جایگزین این می‌شود.

en: [ <strong>is_search</strong> ] Search page layout
fa: [ <strong>is_search</strong> ] طرح برگه جستجو

en: [ <strong>is_single</strong> ] Single post layout - If a post has a set layout, it will override this.
fa: [ <strong>is_single</strong> ] طرح نوشته تکی - اگر طرحی برای نوشته تنظیم شده باشد، آن جایگزینش می شود.

en: a short guide here.
fa: راهنمایی سریع و خلاصه در اینجا

en: ac_set_ajax_czr_tmpl => Security check failed.
fa: ac_set_ajax_czr_tmpl => بررسی امنیتی انجام نشد.

en: ajax_load_available_items => Security check failed.
fa: ajax_load_available_items => بررسی امنیتی انجام نشد.

en: and
fa:  و

en: blog design panel
fa: پنل طراحی بلاگ

en: by
fa: توسط

en: can be customized more specifically at the following level
fa: را می‌توان به صورت اختصاصی‌تر سفارشی‌سازی کرد در

en: can be customized with a specific set of options.
fa: می‌تواند با مجموعه‌ای از گزینه‌های مختلف سفارشی‌سازی شود.

en: close
fa: بستن

en: create/edit menus
fa: ساخت/ ویرایش فهرست‌ها

en: custom excerpt
fa: خلاصه متن دلخواه

en: customizer
fa: سفارشی‌سازی

en: default:
fa: پیش‌فرض:

en: demo website
fa: وبسایت دمو

en: display a search field
fa: نمایش فیلد جستجو

en: getting started guide
fa: شروع به کار با این راهنمایی

en: here
fa: اینجا

en: id
fa: شناسه

en: in the menu panel
fa: در پنل فهرست

en: in this post or page options.
fa: در تنظیمات این برگه یا نوشته.

en: inherits from
fa: ارث می‌برد از

en: is always customized sitewide.
fa: همیشه در سطح sitewide سفارشی‌سازی می‌شود.

en: is customized in
fa: سفارشی سازی شده در

en: is set in
fa: تنظیم شده در

en: knowledge base
fa: راهنمای استفاده از قالب

en: make sidebars sticky on scroll
fa: چسبنده کردن سایدبارها هنگام اسکرول

en: more informations here
fa: اطلاعات بیشتر در اینجا

en: of customization options
fa: تنظیمات سفارشی

en: once published.
fa: هنگامی که منتشر کنید.

en: overridden by
fa: بازنویسی شده توسط

en: parallax backgrounds
fa: تصاویر پس‌زمینه پارالکس

en: read the latest release notes
fa: خواندن آخرین تغییرات قالب

en: says:
fa: گفته است:

en: this documentation page
fa: این برگه مستندات

en: to let you create the best possible websites.
fa: بسیار زیاد که به شما امکان طراحی بهترین وبسایت را می‌دهد.

en: to understand how to fix the problem.
fa: برای پی بردن به راه حل این مشکل.

en: top menu visibility on scroll
fa: نوع نمایش فهرست بالا هنگام اسکرول

en: unique id
fa: شناسه اختصاصی

en: version
fa: نگارش
